Wiho's | bioscoopagenda | |
All of Us Strangers | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 17:00 Fri 29 Mar 21:30 | |
Anyone But You | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 10:20 Fri 29 Mar 16:00 Fri 29 Mar 18:50 | |
Arthur the King | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 16:00 Fri 29 Mar 21:40 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 16:50 Fri 29 Mar 19:30 | |
Asphalt City | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 21:20 Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 16:45 Fri 29 Mar 21:15 | |
Baghead | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 22:00 | |
Banel & Adama | Slachtstraat Fri 29 Mar 14:15 | |
Beestenboel Aan Boord | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 11:15 Fri 29 Mar 13:50 | |
Blue Giant | Slachtstraat Fri 29 Mar 21:30 | |
Bob Marley: One Love | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 13:10 Fri 29 Mar 21:30 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 18:15 | |
Bonnard, Pierre et Marthe | Springhaver Theater Fri 29 Mar 11:45 | |
Buenas Chicas | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 19:30 | |
C'è ancora domani | Slachtstraat Fri 29 Mar 16:45 Fri 29 Mar 21:00 | |
C'è ancora domani (EN subtitles) | Springhaver Theater Fri 29 Mar 12:00 | |
De Dans van Natasja | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 12:30 | |
De Legende van Familie Vos | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 10:45 Fri 29 Mar 13:10 | |
De Terugreis | Kinepolis City Fri 29 Mar 19:45 Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 10:50 Fri 29 Mar 13:30 Fri 29 Mar 16:10 Fri 29 Mar 19:30 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 12:00 Fri 29 Mar 18:30 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 19:15 Springhaver Theater Fri 29 Mar 16:30 Fri 29 Mar 18:45 | |
De Wereld van Carlijn | Slachtstraat Fri 29 Mar 12:15 | |
Dream Scenario | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 14:15 Fri 29 Mar 19:00 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 21:30 | |
Dune: Part One | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 12:15 | |
Dune: Part Two | Kinepolis City Fri 29 Mar 19:30 Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 11:00 Fri 29 Mar 12:00 Fri 29 Mar 13:45 Fri 29 Mar 15:45 Fri 29 Mar 16:15 Fri 29 Mar 20:00 Fri 29 Mar 21:00 Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 15:15 Fri 29 Mar 20:45 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 12:45 Fri 29 Mar 20:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 11:00 Fri 29 Mar 13:00 Fri 29 Mar 20:00 | |
El Eco | Hoogt on Tour Fri 29 Mar 13:45 | |
El Paraiso | Slachtstraat Fri 29 Mar 12:30 | |
Evil Does Not Exist | Springhaver Theater Fri 29 Mar 14:30 Fri 29 Mar 21:15 | |
Float | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 16:40 Fri 29 Mar 19:00 | |
Godzilla x Kong: The New Empire | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 13:30 Fri 29 Mar 15:30 Fri 29 Mar 15:45 Fri 29 Mar 18:20 Fri 29 Mar 18:45 Fri 29 Mar 21:30 Fri 29 Mar 22:00 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 15:00 Fri 29 Mar 21:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 11:40 Fri 29 Mar 14:20 Fri 29 Mar 16:00 Fri 29 Mar 17:15 Fri 29 Mar 18:45 Fri 29 Mar 20:30 Fri 29 Mar 21:30 | |
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 14:45 Fri 29 Mar 19:15 | |
Imaginary | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 22:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 22:00 | |
Io capitano | Slachtstraat Fri 29 Mar 12:30 Fri 29 Mar 21:15 | |
Jesus Christ Superstar | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 19:00 | |
Katak, de dappere beloega | Hoogt on Tour Fri 29 Mar 16:00 Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 11:10 Fri 29 Mar 13:30 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 16:15 | |
Kung Fu Panda 4 | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 10:15 Fri 29 Mar 10:40 Fri 29 Mar 11:15 Fri 29 Mar 12:45 Fri 29 Mar 13:00 Fri 29 Mar 15:15 Fri 29 Mar 17:00 Fri 29 Mar 19:00 Fri 29 Mar 19:45 Fri 29 Mar 21:00 Fri 29 Mar 21:30 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 14:20 Fri 29 Mar 17:40 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 11:30 Fri 29 Mar 14:30 Fri 29 Mar 16:30 Fri 29 Mar 19:00 | |
Kung Fu Panda 4 (NL) | Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 12:30 Fri 29 Mar 16:10 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 11:15 Fri 29 Mar 12:15 Fri 29 Mar 13:30 Fri 29 Mar 14:45 Fri 29 Mar 15:45 | |
Land of Bad | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 21:45 | |
Les Indésirables | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 14:45 Fri 29 Mar 19:15 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 19:00 | |
Les Indésirables (EN subtitles) | Springhaver Theater Fri 29 Mar 20:45 | |
Los Delincuentes | Slachtstraat Fri 29 Mar 15:00 | |
Luca | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 11:00 Fri 29 Mar 14:00 Fri 29 Mar 15:30 | |
Luca (NL) | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 13:45 | |
Miller's girl | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 18:50 | |
Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 11:10 | |
No Way Up | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 17:00 | |
Nuclear Now | Slachtstraat Fri 29 Mar 19:00 | |
Oppenheimer | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 20:00 | |
Perfect Days | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 16:00 | |
Poor Things | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 10:00 Fri 29 Mar 13:20 Fri 29 Mar 17:30 Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 16:15 Fri 29 Mar 21:00 | |
Scotoe | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 21:50 | |
Sleeping Dogs | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 16:20 Fri 29 Mar 21:40 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 18:00 Fri 29 Mar 21:15 | |
Songs of Earth | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 11:45 Fri 29 Mar 14:00 Fri 29 Mar 18:45 | |
The Holdovers | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 11:45 Fri 29 Mar 20:30 | |
The Promised Land | Slachtstraat Fri 29 Mar 16:15 Fri 29 Mar 18:45 | |
The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 14:00 | |
The Zone of Interest | Louis Hartlooper Complex Fri 29 Mar 12:00 Fri 29 Mar 18:30 | |
Verliefd op Bali | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 20:45 | |
Vogelvlucht (NL) | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Fri 29 Mar 11:00 Fri 29 Mar 13:20 | |
Wicked Little Letters | Kinepolis City Fri 29 Mar 20:00 Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 16:30 Fri 29 Mar 19:20 Pathé Rembrandt Fri 29 Mar 16:40 Springhaver Theater Fri 29 Mar 14:15 Fri 29 Mar 16:45 Fri 29 Mar 19:00 | |
Wonka | Kinepolis Jaarbeurs Fri 29 Mar 10:30 | |
Àma Gloria | Slachtstraat Fri 29 Mar 14:45 Fri 29 Mar 19:15 | |
Vragen & opmerkingen: |