Wiho's | bioscoopagenda | |
Abigail | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 21:50 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 18:15 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 21:30 | |
Alien | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 16:30 Slachtstraat Mon 29 Apr 21:30 | |
All of Us Strangers | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 17:00 | |
Anyone But You | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 11:00 Mon 29 Apr 21:10 | |
Augure | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 11:45 Mon 29 Apr 18:30 | |
Back to Black | Kinepolis City Mon 29 Apr 19:45 Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:00 Mon 29 Apr 12:50 Mon 29 Apr 15:50 Mon 29 Apr 19:15 Mon 29 Apr 20:30 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 13:30 Mon 29 Apr 18:45 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 15:20 Mon 29 Apr 20:30 Springhaver Theater Mon 29 Apr 16:30 Mon 29 Apr 19:00 Mon 29 Apr 21:30 | |
C'è ancora domani | Slachtstraat Mon 29 Apr 16:15 Mon 29 Apr 21:00 | |
Challengers | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 21:30 Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 21:15 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 10:50 | |
Civil War | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 13:10 Mon 29 Apr 15:50 Mon 29 Apr 19:00 Mon 29 Apr 21:40 Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 17:15 Mon 29 Apr 21:45 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 11:00 Mon 29 Apr 15:15 Mon 29 Apr 21:30 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 11:40 Mon 29 Apr 17:15 Mon 29 Apr 21:00 | |
De Terugreis | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:40 Mon 29 Apr 19:10 Springhaver Theater Mon 29 Apr 12:15 Mon 29 Apr 15:00 | |
Dream Scenario | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 14:45 | |
Dune: Part Two | Kinepolis City Mon 29 Apr 19:30 Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 12:00 Mon 29 Apr 16:00 Mon 29 Apr 17:50 Mon 29 Apr 19:45 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 20:30 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 14:50 Mon 29 Apr 19:45 | |
Evil Does Not Exist | Springhaver Theater Mon 29 Apr 17:00 | |
Four Daughters | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 14:30 Mon 29 Apr 19:00 | |
Four Daughters (EN subtitles) | Springhaver Theater Mon 29 Apr 12:30 | |
Ghostbusters: Frozen Empire | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:20 Mon 29 Apr 13:50 Mon 29 Apr 15:40 Mon 29 Apr 18:40 Mon 29 Apr 21:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 14:15 Mon 29 Apr 16:50 Mon 29 Apr 18:50 | |
Gimme Shelter | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 15:15 | |
Godzilla x Kong: The New Empire | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 12:00 Mon 29 Apr 14:50 Mon 29 Apr 17:40 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 12:20 Mon 29 Apr 18:20 | |
Green Border | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 11:45 Mon 29 Apr 20:30 | |
Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:10 Mon 29 Apr 12:10 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 10:00 | |
Housekeeping for Beginners | Slachtstraat Mon 29 Apr 16:00 | |
Hypnosen | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 13:00 Mon 29 Apr 19:30 | |
Hypnosen (EN subtitles) | Springhaver Theater Mon 29 Apr 21:15 | |
Invasie | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 13:20 Mon 29 Apr 18:50 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 16:40 | |
Io capitano | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 19:30 | |
Kung Fu Panda 4 | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:10 Mon 29 Apr 10:30 Mon 29 Apr 12:50 Mon 29 Apr 15:15 Mon 29 Apr 18:40 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 16:15 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 13:00 | |
Kung Fu Panda 4 (NL) | Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 10:15 Mon 29 Apr 13:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 10:00 Mon 29 Apr 10:30 Mon 29 Apr 12:10 Mon 29 Apr 14:30 | |
L'abbé Pierre | Slachtstraat Mon 29 Apr 15:45 Mon 29 Apr 20:45 | |
La Chimera | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 13:45 Mon 29 Apr 20:45 | |
Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 13:10 Mon 29 Apr 16:30 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 10:10 Mon 29 Apr 15:00 | |
Love Lies Bleeding | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 16:45 Mon 29 Apr 21:30 | |
Monkey Man | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 21:20 | |
Naturally Immersive + Floating with Spirits (VR Cinema) | Slachtstraat Mon 29 Apr 17:00 Mon 29 Apr 18:00 Mon 29 Apr 19:00 Mon 29 Apr 20:00 | |
Patrick and the Whale | Slachtstraat Mon 29 Apr 12:00 | |
Perfect Days | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 12:00 | |
Poor Things | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 16:00 | |
Songs of Earth | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 16:30 | |
Soul | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:30 Mon 29 Apr 13:10 Mon 29 Apr 16:10 | |
Soul (NL) | Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 10:30 | |
Spy x Family Code: White | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 15:30 Mon 29 Apr 18:30 | |
Sting | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 22:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 18:10 | |
Terrestrial Verses | Slachtstraat Mon 29 Apr 14:15 Mon 29 Apr 19:00 | |
The Fall Guy | Kinepolis City Mon 29 Apr 20:00 Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:00 Mon 29 Apr 11:00 Mon 29 Apr 12:30 Mon 29 Apr 13:00 Mon 29 Apr 14:00 Mon 29 Apr 15:30 Mon 29 Apr 16:10 Mon 29 Apr 17:00 Mon 29 Apr 18:30 Mon 29 Apr 19:00 Mon 29 Apr 20:00 Mon 29 Apr 21:20 Mon 29 Apr 21:45 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 10:00 Mon 29 Apr 12:30 Mon 29 Apr 15:30 Mon 29 Apr 20:45 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 12:50 Mon 29 Apr 13:45 Mon 29 Apr 15:40 Mon 29 Apr 17:00 Mon 29 Apr 18:30 Mon 29 Apr 20:00 Mon 29 Apr 21:20 | |
The First Omen | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 21:40 Pathé Rembrandt Mon 29 Apr 17:45 | |
The Peasants | Slachtstraat Mon 29 Apr 13:45 Mon 29 Apr 18:45 | |
The Stones and Brian Jones | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 14:00 Mon 29 Apr 18:45 | |
The Zone of Interest | Louis Hartlooper Complex Mon 29 Apr 11:30 Mon 29 Apr 19:15 | |
They Shot the Piano Player | Slachtstraat Mon 29 Apr 12:15 | |
Un métier sérieux | Slachtstraat Mon 29 Apr 13:30 | |
Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:50 Mon 29 Apr 13:40 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 12:40 | |
Vos en Haas Redden het Bos | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 10:00 Mon 29 Apr 14:00 Pathé Utrecht Leidsche Rijn Mon 29 Apr 10:40 | |
Wicked Little Letters | Springhaver Theater Mon 29 Apr 14:30 Mon 29 Apr 19:15 | |
Yamas! | Kinepolis Jaarbeurs Mon 29 Apr 16:20 Mon 29 Apr 18:50 Mon 29 Apr 21:20 | |
Àma Gloria | Slachtstraat Mon 29 Apr 11:45 | |
Vragen & opmerkingen: |